3 / 3

 

Szeroki wybór farb do ścian nie sprawił, że tapety przestały pojawiać się w naszych domach. Wręcz przeciwnie, nowoczesna, oryginalna tapeta może stać się najciekawszym elementem pomieszczenia. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć wyjątkowych tapet, doskonale wpisujących się w wystrój współczesnych wnętrz.

Nowoczesne tapety graficzne

Nasze tapety powstały z myślą o zwolennikach niebanalnych rozwiązań. Pojawiają się więc oryginalne, graficzne wzory. Są wynikiem świeżego spojrzenia na motywy zwierzęce, roślinne czy portrety. Dzięki temu, stanowią wyjątkowe połączenie klasyki i innowacji. Graficzna tapeta doskonale sprawdzi się zarówno w domu tradycjonalisty, jak i miłośnika eksperymentów z wystrojem wnętrz. Zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że nasi Klienci bez trudu znajdują produkty, wpisujące się w wystrój ich mieszkań.

Trwała tapeta flizelinowa

W naszej ofercie znalazły się również tapety flizelinowe. Różnią się od swoich papierowych odpowiedników przede wszystkim pod względem trwałości. Cechują się większą wytrzymałością i elastycznością. Są też grubsze od tapet tradycyjnych, dzięki czemu maskują niewielkie nierówności na ścianach. Faktura tapety z flizeliny jest jednak na tyle delikatna, że nie odwraca uwagi od wzoru. Jakość naszych produktów w dużej mierze wynika z ostrożności w dobieraniu surowców. Tapeta powstaje z niemieckiej flizeliny, odznaczającej się wyjątkową trwałością.

Domoteka to salon, w którym każdy miłośnik wystroju wnętrz znajdzie wyjątkowe produkty. Zapraszamy do naszego showroomu w Koninie, gdzie prezentujemy meble i wszelkiego rodzaju dodatki.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!