Stoły w showroomie w Koninie

Stół jest sercem każdego domu. Ważne jest, żeby znalazło się przy nim miejsce dla wszystkich domowników i gości. Dostępne w naszej ofercie stoły do jadalni łączą w sobie interesujący design i najwyższą jakość wykonania.

Nowoczesne stoły do Twojego domu

Nasze produkty pokazują, że stół może mieć nowatorską formę, a jednocześnie zachować funkcjonalność. Oferujemy meble, będące estetycznym i praktycznym połączeniem cienkiego, ale wytrzymałego blatu oraz stabilnych nóg o industrialnym, prostym kształcie. Posiadamy również modele zdobione oryginalnym motywem ryfli, łączące w sobie klasykę i nowoczesność.
W naszej ofercie znajdują się też praktyczne ławy do salonu o nowatorskich bryłach. Udowadniamy, że nogi o ostrych, geometrycznych kształtach, doskonale komponują się z zaokrąglonymi krawędziami blatów. Oprócz designu, ważną rolę odgrywa dla nas funkcjonalność. Oferujemy stoły rozkładane, których wielkość można bardzo łatwo dostosować do aktualnych potrzeb.

Stoły okrągłe z naturalnych materiałów

Poszukując nowych form, nie zapominamy oczywiście o klasyce. W naszej ofercie znajdują się również okrągłe stoły drewniane, które doskonale sprawdzają się w bardziej tradycyjnych i przytulnych wnętrzach. Przywiązujemy dużą wagę do wykorzystania naturalnych materiałów, takich jak dębowe drewno i marmur. Dbamy również o trwałość naszych produktów. W zależności od materiału, blaty są pokrywane naturalnymi woskami lub specjalną powłoką, zabezpieczającą przed powstawaniem odprysków.

Dostępne w ofercie firmy Domoteka, stoły i inne meble, można obejrzeć oraz kupić w naszym showroomie w Koninie. Dzięki temu, Klienci na własne oczy przekonują się o jakości wykonania mebli, osobiście sprawdzając każdy detal.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!