Domoteka to miejsce dla wszystkich miłośników wystroju wnętrz. W naszej ofercie znajdują się więc nie tylko meble, ale też różnego rodzaju dodatki. Posiadamy m. in. poduszki dekoracyjne, które stanowią doskonałe uzupełnienie nowoczesnych i bardziej klasycznych wnętrz.

Oryginalne poduszki dekoracyjne

Nasze poduszki to połączenie nowoczesnego designu i najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też praktyczne. Oferujemy produkty, które wykraczają poza utarte schematy. W Domotece dostępne są nie tylko klasyczne, jednolite poduszki, ale też tekstylia w oryginalne wzory. Właśnie dlatego, każdy z naszych Klientów znajduje coś dla siebie, niezależnie od stylu, w którym urządził swój dom. Poduszka przypominająca dzieło malarza lub zdobiona orientalnym wzorem może stać się jednym z najbardziej wyrazistych elementów w pomieszczeniu.

Ozdobne poduszki do nowoczesnych wnętrz

Posiadamy również poduszki idealne do industrialnych, nieco surowych mieszkań. W naszej ofercie znajdują się tekstylia gładkie lub zdobione subtelnymi motywami geometrycznymi. Poduszka dekoracyjna w stonowanych kolorach doskonale wpisze się w wystrój nowoczesnego wnętrza. Może też stanowić spójny element pomieszczenia, w którym znajduje się już wiele wyrazistych akcentów.

W naszym salonie w Koninie znajdują się liczne ozdobne poduszki i inne dodatki, dodające charakteru współczesnym wnętrzom. Zapraszamy wszystkich miłośników oryginalnego, funkcjonalnego designu do odwiedzenia Domoteki.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!