3 / 3

 

Firany i zasłony pojawiają się praktycznie w każdym domu. Nie dzieje się tak bez powodu. Sprawiają, że wnętrze staje się przytulne, a dodatkowo osłaniają przed słońcem i spojrzeniami przechodniów. W naszej ofercie znalazły się więc oryginalne zasłony, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zasłony do eleganckiego salonu

Podczas urządzania nowoczesnych wnętrz, bardzo ważną rolę odgrywa spójność. Zasłona musi wpisywać się w wystrój, a jednocześnie doskonale spełniać swoją funkcję. W naszej ofercie znalazły się produkty, które spełniają obydwa te warunki. Nasze zasłony świetnie wpisują się we wnętrza w stylu industrialnym, skandynawskim czy klasycznym. Stonowana gama kolorystyczna sprawia, że każdy Klient z łatwością znajduje zasłonę, stanowiącą doskonałe uzupełnienie jego salonu czy sypialni.

Nowoczesne zasłony na taśmie

Posiadamy zasłony na taśmie oraz na przelotkach. Niezależnie od rodzaju mocowania, nasze produkty łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Zostały wykonane z najwyższej jakości tkanin, dlatego przez lata zachowują estetyczny wygląd. Są też łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. Posiadamy modele wyposażone w praktyczną podszewkę, dzięki której doskonale się układają. Zasłona na taśmie może być jednokolorowa lub zdobiona subtelnymi wzorami. Dzięki temu, będzie pasować do niej praktycznie każda firana.

Domoteka to miejsce dla każdego, kto chce stworzyć spójne, nowoczesne wnętrze. W naszym salonie w Koninie znajdziesz zasłony oraz wiele innych produktów, łączących w sobie oryginalny design i funkcjonalność.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!