Domoteka to miejsce, w którym nasi Klienci znajdują wyjątkowe artykuły wyposażenia wnętrz. Nie mogło wśród nich zabraknąć luksusowych dywanów, pasujących do domów o nowoczesnym i bardziej klasycznym designie.

Eleganckie dywany do salonu

Wszystkie nasze produkty łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania. Dywany nie są oczywiście wyjątkiem. Dbamy, aby nasze produkty były jednocześnie atrakcyjne wizualnie i praktyczne. Niebanalny design sprawia, że dywan będzie doskonale pasował do eleganckich mebli. Czerpiemy inspirację m. in. ze szlachetnych kamieni i stylu Art deco. Nasze dywany do domu nie są więc kalką produktów, dostępnych w innych salonach. Poświęcamy wiele czasu, aby wyselekcjonować wyjątkowe akcesoria wyposażenia wnętrz. Dzięki temu, nasi Klienci mogą urządzać swoje domy w naprawdę oryginalny sposób.

Praktyczny dywan łatwoczyszczący

Nasze produkty to nie tylko oryginalny design, ale też funkcjonalność. Oferujemy praktyczne dywany łatwoczyszczące. Dzięki swoim hydrofobowym właściwościom, zabrudzenia nie wnikają w głąb dywanu. Do ich usunięcia wystarczą więc woda i papierowy ręcznik. Tego typu dywan do salonu sprawdzi się więc w domach, w których mieszkają małe dzieci lub zwierzęta. Będzie też odpowiedni, jeśli posiadamy ogrzewanie podłogowe. Dywan posiada antypoślizgowy podkład, dzięki któremu nie przesuwa się po podłodze, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Wysokiej jakości dywan to doskonałe uzupełnienie każdego salonu. W naszej ofercie znalazły się więc produkty, łączące nowoczesny design z funkcjonalnością. Salon Domoteka w Koninie oferuje dywany oraz wiele innych produktów dla miłośników oryginalnego wystroju wnętrz.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!