Designerskie meble i dekoracje

Chcemy dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, dlatego współpracujemy z partnerami biznesowymi, do których mamy zaufanie. Należy do nich Almi Decor – marka premium od prawie trzydziestu lat działająca w branży designerskich mebli i dekoracji. W naszej ofercie znalazły się m.in. oryginalne lampy sufitowe i stojące, które są doskonałym dopełnieniem każdego pomieszczenia.

Wyjątkowe oświetlenie Almi Decor

Produkty Almi Decor polecamy wszystkim, którzy oczekują od wystroju wnętrz czegoś więcej. Marka wyróżnia się nowoczesnym podejściem do projektowania mebli i dekoracji. Najlepszym dowodem jest nagroda GIA Awards przyznawana najbardziej innowacyjnym produktom z branży wyposażenia wnętrz, którą producent otrzymał w 2008 roku. Nieszablonowe podejście sprawiło, że Almi Decor można z powodzeniem określić obecnie mianem marki kultowej. Jej produkty cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Marka oferuje wyjątkowe dekoracje i meble dostępne od ręki, czym zdobyła sympatię wszystkich zwolenników oryginalnego designu i fachowej obsługi klienta. Owocem naszej współpracy z Almi Decor są lampy, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach.

Loftowe lampy wiszące

Najważniejszym źródłem światła w pomieszczeniu są oczywiście lampy wiszące. W Domotece stawiamy na żyrandole, dla których oświetlanie domu nie jest jedyną funkcją. Nasze produkty są również wyjątkową dekoracją, dodającą pomieszczeniu charakteru. Dzięki wyczuciu projektantów Almi Decor, lampy wiszące doskonale wpisują się we współczesne trendy w wystroju wnętrz.

Jesteśmy zwolennikami stylu loftowego, inspirowanego mieszkaniami i pracowniami artystów z lat 60. i 70. W naszej ofercie musiały więc znaleźć się lampy wiszące stworzone właśnie z myślą o nieco surowych, minimalistycznych wnętrzach. Unikalne połączenie innowacyjnej formy oraz złota, metalu i szkła sprawia, że żyrandol przestaje być wyłącznie źródłem światła, a staje się jednym z najważniejszych akcentów w pomieszczeniu.

Minimalistyczne lampy stojące

Warto postawić na kilka źródeł światła, żeby zawsze móc dopasować intensywność oświetlenia do sytuacji i pory dnia. W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe lampy podłogowe. Idealnie pasują do żyrandoli pod względem stylistyki i materiału wykonania, dlatego z Domoteką skompletujesz wymarzone wyposażenie do swojego mieszkania. Proste formy sprawiają, że lampy są eleganckie i ponadczasowe.

Dobre oświetlenie jest niezbędne w każdym wnętrzu. W Domotece stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które zadowolą zwolenników nietypowego, nowoczesnego designu. Polecamy lampy Almi Decor, z którymi każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!