Funkcjonalne meble Almi Decor

W naszej ofercie stawiamy na meble, które są połączeniem funkcjonalności, solidnych materiałów i oczywiście oryginalnego designu. Właśnie dlatego, starannie dobieramy partnerów do współpracy. Jednym z producentów, którego solidność i zmysł estetyczny sobie cenimy, jest marka Almi Decor.

Designerskie meble Almi Decor

Firma Almi Decor oferuje meble premium, które powstają z myślą o Klientach oczekujących od wyposażenia wnętrz czegoś więcej. Dawniej produkty marki były dostępne wyłącznie w jej salonach firmowych wyróżniających się niezwykłym klimatem przyciągającym wielbicieli unikalnych mebli. Obecnie są dostępne na większą skalę, również w naszym showroomie w Koninie. Meble w stylu Almi Decor to wyjątkowe połączenie prawie 30-letniego doświadczenia w branży oraz nieszablonowego podejścia do designu, co doceniło liczne grono Klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Stoliki i szafki Almi Decor

W naszym salonie Domoteka Konin dostępne są wyjątkowe stoliki Almi Decor, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Unikalne połączenia materiałów np. czarnej płyty porcelanowej ze stalą nierdzewną w kolorze szlachetnego starego złota, przypadną do gustu każdemu entuzjaście wystroju wnętrz. Posiadamy także pojemne komody i szafki nocne, które będą świetnym dopełnieniem mieszkania w stylu industrialnym czy minimalistycznym.

Meble Almi Decor od lat zdobywają uznanie wśród osób, które poszukują wyjątkowego wyposażenia do domu. Współpraca z marką pozwala nam dostarczać wysokiej jakości produkty również naszym Klientom.

GÓRA
Dodano do listy życzeń!